Všetko ide HORE, my dlhodobo DOLE!

Tu môžete nájsť produkty od slovenských včiel - včelárov, ktoré sú jedni z najzdravších produktov v celej prírode - superpotraviny.   

Ponúkame Vám na výber:

Naše včelie výrobky pochádzajú priamo od včelára, a preto zaručujeme ich 100% pôvod a kvalitu!!!

Nie nadarmo sa hovorí, že ak vlastníte včelie produkty doma, tak vlastníte polovicu lekárne. Včelie produkty podporujú imunitu, črevnú mikroflóru, krvotvorbu, znižujú krvný tlak, pomáhajú liečiť vírusové ochorenia. Používajú sa pri chrípkových ochoreniach, zápaloch ústnej dutiny, prechladnutiach, oslabenom organizme. 

Vysoký podiel antioxidantov zaručuje boj proti voľným radikálom a zlepšenie nie len žalúdočných problémov. Včelie produkty zlepšujú kvalitu spánku, upokojujú nervovú sústavu a liečia popáleniny a rany, pôsobia dezinfekčne a urýchľujú hojenie.

                               

                             


Včelí peľ

Včelí peľ

Včelí peľ sa zaradzuje medzi najsilnejšie antioxidanty v prírode. Spolu s ostatnými včelími produktmi sa radí medzi superpotravinu.


Flavonoidy, Terpény???

Flavonoidy, Terpény???

Naše full spektrum oleje obsahujú antioxidanty, flavonoidy, terpény, atď. Môžno ste tieto výrazy počuli prvý krát, možno, nie. V tomto texte sa pokúsime vysvetliť, čo znamenajú a na čo presne slúžia v našom tele.


Zázvorový shot

Zázvorový shot

Ako si udržať silnú imunitu počas sychravého počasia a zimy? 


Výhody materskej kašičky

Výhody materskej kašičky

Včelia materská kašička je želatínová hmota, ktorú produkujú včely medonosné na kŕmenie kráľovien a ich mláďat. Predáva sa ako doplnok výživy na liečbu rôznych fyzických a chronických chorôb. V modernom západnom svete je zabudnutá i keď sa používa už dlho v tradičnej medicíne.