Všetko ide HORE, my dlhodobo DOLE!

Pripravte Vaše telo na kvalitný spánok

Umelé svetlo, ktoré vyžarujú elektronické zariadenia bráni tvorbe melatonínu v našom tele. Vytvárame si tak deň, hoci je už hlboká noc. Vďaka našim produktom dokážete toto svetlo účinne blokovať.

Čo je LED svetelná terapia?

Terapia červeným a blízkym infračerveným svetlom, známa tiež ako fotobiomodulácia (PBM), zahŕňa použitie špecifických vlnových dĺžok prirodzeného svetla začínajúce od 600 a 800 nanometrov pre zlepšenie zdravia a funkcie našich buniek bez akýchkoľvek škodlivých ultrafialových lúčov, prebytočného tepla alebo vedľajších negatívnych účinkov. Terapia svetlom patrí medzi najskoršie zaznamenané liečebné metódy. Solárnu terapiu prvýkrát používali Egypťania a formy svetelnej terapie praktizovali aj starovekí Gréci, Číňania a Indiáni. Nie je pochýb o tom, že svetlo má biologické účinky: v skutočnosti telo potrebuje svetlo, aby bolo zdravé.

10 krokov ku kvalitnému spánku

Tajomstvo infrpanelov

Čo je terapia červeným a blízkym infračerveným svetlom? - prvá časť

Čo je terapia červeným a blízkym infračerveným svetlom? - druhá časť

Doktor Roger Seheult vysvetľuje ako blízke infračervené svetlo môže pomôcť pri zápaloch spôsobených COVID-19

Slnečné svetlo: Optimalizácia zdravia a imunity (terapia svetlom a melatonín)

UR SOLISARIUM

UR Solisárium sa nachádza v Tower 115, Pribinova 25 - Viac info pre objednanie na tel. č.: +421 948 293 083


Tajomstvo infrapanelov

Tajomstvo infrapanelov

Toto tajomstvo spočíva v tom aká energia sa nachádza v našich zariadeniach. Je to energia, ktorá sa denne vyskytuje v slnečnom žiarení, ale nie je možné ju rovnako získavať počas celého roku.


LED svetelná terapia

LED svetelná terapia

Umelé svetlo, ktoré vyžarujú elektronické zariadenia bráni tvorbe melatonínu v našom tele. Vytvárame si tak deň, hoci je už hlboká noc. Vďaka produktom UR SOLIS dokážete toto svetlo účinne blokovať